|   |  Sancaktepe İnşaat Projeleri
 Sancaktepe ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Sancaktepe ilçesini favorilerinize ekleyin. Sancaktepe İlçesini Favorilerime Ekle

Sancaktepe Güncel İnşaat Projeleri

Sancaktepe İnşaat Projeleri

Sancaktepe Konut Projeleri konut projeleri
Sancaktepe Konut Projeleri

Sancaktepe Konut Satış Fiyatları Sancaktepe’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt alınarak konut satış fiyatlarına bakıldığında, son 12 yılda % 230 oranında bir yükseliş görülmektedir. 2003 yılında 66.000 TL seviyesinde olan Sancaktepe satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 105.000 TL seviyesine ulaşmıştır. 2009 yılında 83.000 TL s...

Sancaktepe Emlak Haberleri

Sancaktepe Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Sancaktepe’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Sancaktepe’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Sancaktepe’deki en yeni konut projeleri

Sancaktepe’de yaklaşık olarak 54 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Sancaktepe’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sancaktepe’deki en yeni ofis projeleri

Sancaktepe’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Sancaktepe’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sancaktepe’deki en yeni rezidans projeleri

Sancaktepe’de yaklaşık olarak 15 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Sancaktepe’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.