|   |  Sarıyer İnşaat Projeleri
 Sarıyer ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Sarıyer ilçesini favorilerinize ekleyin. Sarıyer İlçesini Favorilerime Ekle

Sarıyer Güncel İnşaat Projeleri

Sarıyer İnşaat Projeleri

Sarıyer Konut Projeleri konut projeleri
Sarıyer Konut Projeleri

İstanbul Sarıyer Gayrimenkul Yatırım Rehberi Sarıyer Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul'un Sarıyer ilçesinde 100 metrekare büyüklüğünde 2+1 örnek daire baz alındığında 2018 yılında ortalama satılık konut fiyatı 882 bin liradır. Sarıyer satılık daire fiyatları alt limiti 661 bin, üst limiti ise 1102 bin liradır. Sarıyer satılık ev fiyatları ortalama konut metrekare fiyatı 8822 l...

Sarıyer Emlak Haberleri

Vadikoru’da erken teslimat sevinci Emlak
Vadikoru’da erken teslimat sevinci

Ayazağa bölgesine damgasını vuran Invest İnşaat, Vadikoru’da teslimatı 6 ay öne çekerek projeden konut alan ailelere sürpriz yaptı. Yetkililerden anahtarlarını teslim alan aileler Vadikoru sitesinde dairelerine erken kavuşmanın heyecanını yaşadı.

Sarıyer Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Sarıyer’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Sarıyer’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Sarıyer’deki en yeni konut projeleri

Sarıyer’de yaklaşık olarak 91 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Sarıyer’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sarıyer’deki en yeni ofis projeleri

Sarıyer’de yaklaşık olarak 2 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Sarıyer’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sarıyer’deki en yeni rezidans projeleri

Sarıyer’de yaklaşık olarak 12 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Sarıyer’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.