|   |   | 
 İstanbul Sarıyer ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Sarıyer ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Sarıyer İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Sarıyer Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Sarıyer Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Sarıyer Rezidans Projeleri

İstanbul Sarıyer Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Sarıyer’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Sarıyer genelinde 12 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Sarıyer’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Sarıyer rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Sarıyer’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Sarıyer’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Sarıyer genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Sarıyer’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Sarıyer’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Sarıyer Emlak Haberleri

Vadistanbul Park Satışa Sunuldu Emlak
Vadistanbul Park Satışa Sunuldu

Türk inşaat sektörünün sembol projesi Vadistanbul’un son etabı Vadistanbul Park, bugün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanın ardından satışa çıktı. Uzun zamandır merakla beklenen projede fiyatlar lansman dönemine özel olarak metrekaresi ortalama 9.000 TL’den satışa sunuldu.

İstanbul Sarıyer Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer