|   | 
Sarıyer İlçesini Favorilerime Ekle

Sarıyer Güncel Rezidans Projeleri

Sarıyer Rezidans Projeleri Haritası

Sarıyer Rezidans Projeleri

İstanbul Sarıyer Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Sarıyer’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Sarıyer genelinde 12 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Sarıyer’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Sarıyer rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Sarıyer’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Sarıyer’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Sarıyer genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Sarıyer’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Sarıyer’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Sarıyer Emlak Haberleri

Sarıyer Rezidans Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer