|   |  Silivri İnşaat Projeleri
 Silivri ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Silivri ilçesini favorilerinize ekleyin. Silivri İlçesini Favorilerime Ekle

Silivri Güncel İnşaat Projeleri

Silivri İnşaat Projeleri

Silivri Konut Projeleri konut projeleri
Silivri Konut Projeleri

İstanbul Silivri Gayrimenkul Yatırım Rehberi Silivri Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul'un Silivri İlçesi özellikle yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Silivri'de satılık konut fiyatları mahalleden mahalleye farklılık gösterir. Örneğin, Cumhuriyet Mahallesi'nde fiyatları daha makul olacak şekilde 95 bin liradan başlayan 2+1 100 metrekare büyüklüğünde dairele...

Silivri Emlak Haberleri

Silivri Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Silivri ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Silivri’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Silivri’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Silivri’deki en yeni konut projeleri

Silivri’de yaklaşık olarak 21 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Silivri’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Silivri’deki en yeni ofis projeleri

Silivri’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Silivri’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Silivri’deki en yeni rezidans projeleri

Silivri’de yaklaşık olarak 2 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Silivri’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.