|   |  Şişli İnşaat Projeleri
 Şişli ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Şişli ilçesini favorilerinize ekleyin. Şişli İlçesini Favorilerime Ekle

Şişli Güncel İnşaat Projeleri

Şişli İnşaat Projeleri

Şişli Konut Projeleri konut projeleri
Şişli Konut Projeleri

Şişli Konut Projeleri Yatırım Analizi Şişli Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Şişli ilçesinde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 295oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 129.000 TL seviyesinde olan Şişli satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yük...

Şişli Emlak Haberleri

Skyland İstanbul’da Rezidans ve Ofislerin Yüzde 83’ü satıldı Emlak
Skyland İstanbul’da Rezidans ve Ofislerin Yüzde 83’ü satıldı

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul’un merkezi Seyrantepe’de hayata geçirilen Skyland İstanbul, kapılarını ayrıcalıklı yaşam sürdürmek isteyenlere açtı. Satışları hızla devam eden projenin yüzde 83’ü satılırken, rezidanslar peşinatsız 3.800.-TL, ofisler peşinatsız 8.500 TL taksit ve hemen teslim avantajları ile yatırımcılara benzersiz bir seçenek oluşturuyor.

Şişli Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Şişli ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Şişli’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Şişli’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Şişli’deki en yeni konut projeleri

Şişli’de yaklaşık olarak 90 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Şişli’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Şişli’deki en yeni ofis projeleri

Şişli’de yaklaşık olarak 35 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Şişli’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Şişli’deki en yeni rezidans projeleri

Şişli’de yaklaşık olarak 65 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Şişli’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.