|   |  Şişli İnşaat Projeleri
 Şişli ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Şişli ilçesini favorilerinize ekleyin. Şişli İlçesini Favorilerime Ekle

Şişli Güncel İnşaat Projeleri

Şişli İnşaat Projeleri

Şişli Konut Projeleri konut projeleri
Şişli Konut Projeleri

Şişli Konut Gayrimenkul Yatırım Rehberi Şişli Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Şişli İlçesinde 2018 yılında 100 metrekare 2+1 örnek daire baz alındığında, ortalama konut satış fiyatı 721 bin liradır. Şişli satılık konut fiyatları 2003 yılında 129 bin ortalamaya sahipken, 2008 yılına kadar sürekli artmış ve 2009 yılında sert bir düşüş yaşamıştır. Şişli satılık daire fiyatlarının 2012 yılına k...

Şişli Emlak Haberleri

Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi Emlak
Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi

Eroğlu Gayrimenkul, kamu bankaları tarafından başlatılan konut kampanyası seferberliğine, imza projesi Skyland İstanbul ile katılıyor. Sıfır peşinat ve 180 aya kadar 0,64 faiz oranı ile ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyadan faydalanan yatırımcılar, ilk 12 ay hiçbir ödeme yapmayacak. Skyland İstanbul rezidansları, cazip fiyat avantajlarının yanı sıra 1 yıl kira garantisi de sunuyor

Şişli Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Şişli ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Şişli’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Şişli’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Şişli’deki en yeni konut projeleri

Şişli’de yaklaşık olarak 90 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Şişli’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Şişli’deki en yeni ofis projeleri

Şişli’de yaklaşık olarak 35 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Şişli’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Şişli’deki en yeni rezidans projeleri

Şişli’de yaklaşık olarak 65 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Şişli’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.