|   |  Şişli Rezidans Projeleri
Şişli İlçesini Favorilerime Ekle

Şişli Güncel Rezidans Projeleri

Şişli Rezidans Projeleri

Şişli Rezidans Projeleri

İstanbul Şişli Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Şişli’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Şişli genelinde 56 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Şişli’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Şişli rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Şişli’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Şişli’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Şişli genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Şişli’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Şişli’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.