|   |  Sultanbeyli İnşaat Projeleri
 Sultanbeyli ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Sultanbeyli ilçesini favorilerinize ekleyin. Sultanbeyli İlçesini Favorilerime Ekle

Sultanbeyli Güncel İnşaat Projeleri

Sultanbeyli İnşaat Projeleri

Sultanbeyli Konut Projeleri konut projeleri
Sultanbeyli Konut Projeleri

İstanbul Sultanbeyli Gayrimenkul Yatırım Analizi Sultanbeyli Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Sultanbeyli’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 303oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 64.000 TL seviyesinde olanSultanbeyli satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sü...

Sultanbeyli Emlak Haberleri

Sultanbeyli Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Sultanbeyli’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Sultanbeyli’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Sultanbeyli’deki en yeni konut projeleri

Sultanbeyli’de yaklaşık olarak 21 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Sultanbeyli’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sultanbeyli’deki en yeni ofis projeleri

Sultanbeyli’de yaklaşık olarak 3 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Sultanbeyli’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sultanbeyli’deki en yeni rezidans projeleri

Sultanbeyli’de yaklaşık olarak 9 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Sultanbeyli’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.