|   |  Sultangazi İnşaat Projeleri
 Sultangazi ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Sultangazi ilçesini favorilerinize ekleyin. Sultangazi İlçesini Favorilerime Ekle

Sultangazi Güncel İnşaat Projeleri

Sultangazi İnşaat Projeleri

Sultangazi Konut Projeleri konut projeleri
Sultangazi Konut Projeleri

İstanbul Sultanbeyli Gayrimenkul Yatırım Rehberi Sultanbeyli Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Sultanbeyli’de satılık konut fiyatlarının son bir yılda yüzde 0,36 gerileme kaydettiği gözlemlenmektedir. Sultanbeyli’de satılık daire fiyatlarında ortalama metrekare fiyatı 2847 liradır. Sultanbeyli satılık ev fiyatları, konutun bulunduğu bölge ve metrekaresine g&...

Sultangazi Emlak Haberleri

Gül Proje Tempoint’i Görücüye Çıkarıyor Emlak
Gül Proje Tempoint’i Görücüye Çıkarıyor

Gül Proje 885 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Tempoint projesini görücüye çıkardı. 468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazadan oluşan projede metrekare fiyatları 4 bin 100 liradan başlıyor. Ayrıca projede yüzde 5 peşinat ve 36 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor.

Sultangazi Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Sultangazi’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Sultangazi’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Sultangazi’deki en yeni konut projeleri

Sultangazi’de yaklaşık olarak 9 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Sultangazi’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sultangazi’deki en yeni ofis projeleri

Sultangazi’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Sultangazi’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sultangazi’deki en yeni rezidans projeleri

Sultangazi’de yaklaşık olarak 5 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Sultangazi’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.