|   |   | 
 İstanbul Sultangazi ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Sultangazi ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Sultangazi İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Sultangazi Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Sultangazi Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Sultangazi Rezidans Projeleri

İstanbul Sultangazi Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Sultangazi’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Sultangazi genelinde 5 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Sultangazi’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Sultangazi rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Sultangazi’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Sultangazi’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Sultangazi genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Sultangazi’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Sultangazi’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Sultangazi Emlak Haberleri

Gül Proje Tempoint’i Görücüye Çıkarıyor Emlak
Gül Proje Tempoint’i Görücüye Çıkarıyor

Gül Proje 885 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Tempoint projesini görücüye çıkardı. 468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazadan oluşan projede metrekare fiyatları 4 bin 100 liradan başlıyor. Ayrıca projede yüzde 5 peşinat ve 36 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor.

İstanbul Sultangazi Öne Çıkan Projeler

İstanbul Sultangazi Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer