|   |   | 

İstanbul Trafiğine Muhteşem Çözüm!

Dünyanın en yoğun trafiğine sahip şehirlerden biri olan İstanbul'da yaşayanların sahip olmak isteyeceği ve trafik derdinden kurtulacağı bir ürün Trikelet BV’den geldi!

İstanbul Trafiğine Muhteşem Çözüm!

Ülkemizde henüz yaygınlaşmamasına karşın birçok ülkede kullanılabilir olan E-Scooter’lar trafik yoğunluğunu en az seviyeye indirmek için en etkili yöntemlerden biri. Elektrik ile çalışan scooter’ların sağladığı kolaylıklara şimdi bir de taşınabilirlik ve portatiflik eklendi.
 
Hollandalı Trikelet BV şirketi tarafından üretilen prototip elektrikli scooter, ilk katlanabilir ve kompakt model unvanına sahip. 500-700 Watt motor gücü ile 20 km/h hızla 15 kilometre yol gidebilen Trikelet, 12 kilogram ağırlığında ve açıldığında 80 cm uzunluğunda bir kasaya sahip.
 
Hızlı şarj teknolojisi ile birkaç saatte şarj olan ve şarjı tükendiğinde veya kapalı bir alana girdiğinizde katlayıp “çekçekli model” diye adlandırılan çanta gibi yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Trikelet BV firmasının yeni ürününün perakende satışı ve AR-GE için yatırım aradığı biliniyor.
 
Eğer şuan sahip olmak isterseniz, yatırım bulununcaya kadar sınırlı sayıda olan Trikelet’e 1400 ila 2000 $ arasında sahip olabilirsiniz.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer