|   |  Tuzla İnşaat Projeleri
 Tuzla ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Tuzla ilçesini favorilerinize ekleyin. Tuzla İlçesini Favorilerime Ekle

Tuzla Güncel İnşaat Projeleri

Tuzla İnşaat Projeleri

Tuzla Konut Projeleri konut projeleri
Tuzla Konut Projeleri

İstanbul Tuzla Konut Projeleri Gayrimenkul Yatırım Analizi Tuzla Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Tuzla’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda %185 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 95.000 TL seviyesinde olanTuzla satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekli olarak y...

Tuzla Emlak Haberleri

Tuzla Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Tuzla ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Tuzla’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Tuzla’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Tuzla’daki en yeni konut projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 66 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Tuzla’daki en yeni ofis projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Tuzla’daki en yeni rezidans projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 14 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.