|   | 
 İstanbul Tuzla ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Tuzla ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Tuzla İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Tuzla Güncel İnşaat Projeleri


İstanbul Tuzla İnşaat Projeleri

İstanbul Tuzla Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Tuzla Konut Projeleri

İstanbul Tuzla Konut Projeleri Gayrimenkul Yatırım Analizi Tuzla Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Tuzla’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda %185 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 95.000 TL seviyesinde olanTuzla satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekli olarak y...

İstanbul Tuzla Emlak Haberleri

Lokum Evler’de yaşam başladı! Emlak
Lokum Evler’de yaşam başladı!

Lokum Evler projesinde anahtarlar sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Şehir hayatının sunduğu her türlü konforun doğa ile bütünleştiği Lokum Evler’de daireler 4 etap halinde teslim ediliyor. Lokum Rezidans etabı teslimlerine Haziran ayında başlandı ve halen devam ediyor.

İstanbul Tuzla Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Tuzla ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Tuzla’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Tuzla’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Tuzla’daki en yeni konut projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 66 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Tuzla’daki en yeni ofis projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Tuzla’daki en yeni rezidans projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 14 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer