|   |  Tuzla İnşaat Projeleri
 Tuzla ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Tuzla ilçesini favorilerinize ekleyin. Tuzla İlçesini Favorilerime Ekle

Tuzla Güncel İnşaat Projeleri

Tuzla İnşaat Projeleri

Tuzla Konut Projeleri konut projeleri
Tuzla Konut Projeleri

İstanbul Tuzla Gayrimenkul Yatırım Rehberi Tuzla Konut (Ev) Satış Fiyatları Tuzla satılık konut piyasasında son 15 yılda satılık konut fiyatları yüzde 321 artış göstermiştir. 2018 yılında Tuzla satılık daire fiyatları ortalama 305 bin liradır. 100 metrekarelik 2+1 örnek daire baz alındığında, 2018 yılı için satılık ev fiyatları alt limiti 229 bin lira, üst limit ise 382 bin lira arasındadır....

Tuzla Emlak Haberleri

Tuzla Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Tuzla ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Tuzla’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Tuzla’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Tuzla’daki en yeni konut projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 66 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Tuzla’daki en yeni ofis projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Tuzla’daki en yeni rezidans projeleri

Tuzla’da yaklaşık olarak 14 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Tuzla’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.