|   | 
 İstanbul Ümraniye ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Ümraniye ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Ümraniye İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Ümraniye Güncel İnşaat Projeleri

İstanbul Ümraniye İnşaat Projeleri

İstanbul Ümraniye Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Ümraniye Konut Projeleri

İstanbul Ümraniye Gayrimenkul Yatırım Analizi Ümraniye Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Ümraniye’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 320oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 79.000 TL seviyesinde olanÜmraniye satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar...

İstanbul Ümraniye Emlak Haberleri

Sinpaş Gyo’nun Gökorman projesine büyük ilgi! GYO
Sinpaş Gyo’nun Gökorman projesine büyük ilgi!

Sinpaş GYO’nun tecrübe, güven ve ayrıcalıklarıyla hayata geçirilen Anadolu Yakası’ndaki Gökorman projesi ilk fiyat avantajıyla ön satışa sunulduğu günden bu yana mimarisi ve yatırım değeriyle adından söz ettiriyor.

İstanbul Ümraniye Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Ümraniye’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Ümraniye’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Ümraniye’deki en yeni konut projeleri

Ümraniye’de yaklaşık olarak 101 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Ümraniye’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ümraniye’deki en yeni ofis projeleri

Ümraniye’de yaklaşık olarak 12 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Ümraniye’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ümraniye’deki en yeni rezidans projeleri

Ümraniye’de yaklaşık olarak 42 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Ümraniye’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer