|   |  Ümraniye İnşaat Projeleri
 Ümraniye ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Ümraniye ilçesini favorilerinize ekleyin. Ümraniye İlçesini Favorilerime Ekle

Ümraniye Güncel İnşaat Projeleri

Ümraniye İnşaat Projeleri

Ümraniye Konut Projeleri konut projeleri
Ümraniye Konut Projeleri

İstanbul Ümraniye Gayrimenkul Rehberi Ümraniye Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Ümraniye İlçesi’nde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında, ortalama konut satış fiyatı 372 bin liradır. Ümraniye satılık konut fiyatlarının alt limiti 279 bin lira, üst limiti ise 465 bin liradır. Yıllar bazında bakıldığında, 2003 yılında...

Ümraniye Emlak Haberleri

Ümraniye Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Ümraniye’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Ümraniye’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Ümraniye’deki en yeni konut projeleri

Ümraniye’de yaklaşık olarak 101 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Ümraniye’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ümraniye’deki en yeni ofis projeleri

Ümraniye’de yaklaşık olarak 12 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Ümraniye’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ümraniye’deki en yeni rezidans projeleri

Ümraniye’de yaklaşık olarak 42 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Ümraniye’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.