|   | 
Ümraniye İlçesini Favorilerime Ekle

Ümraniye Güncel Rezidans Projeleri

Ümraniye Rezidans Projeleri Haritası

Ümraniye Rezidans Projeleri

İstanbul Ümraniye Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Ümraniye’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Ümraniye genelinde 42 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Ümraniye’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Ümraniye rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ümraniye’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Ümraniye’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Ümraniye genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Ümraniye’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Ümraniye’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Ümraniye Emlak Haberleri

Roya Nova Rezidans, İFM'nin yanı başında yükselecek Emlak
Roya Nova Rezidans, İFM'nin yanı başında yükselecek

Dinamik, yenilikçi yapısı ve yaratıcı uygulamalarıyla gayrimenkul sektöründe kendine farklı bir kulvar açan Roya Yapı, İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanı başında hayata geçirdiği Roya Nova Rezidans ile kazançlı yatırımda bölgenin yıldızı olacak bir projeye imza atıyor.

Ümraniye Rezidans Projeleri

  • 1
  • 2

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer