|   |  Zeytinburnu İnşaat Projeleri
 Zeytinburnu ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Zeytinburnu ilçesini favorilerinize ekleyin. Zeytinburnu İlçesini Favorilerime Ekle

Zeytinburnu Güncel İnşaat Projeleri

Zeytinburnu İnşaat Projeleri

Zeytinburnu Konut Projeleri konut projeleri
Zeytinburnu Konut Projeleri

İstanbul Zeytinburnu Gayrimenkul Yatırım Rehberi Zeytinburnu Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Zeytinburnu İlçesinde, 100 metrekare 2+1 büyüklüğünde örnek daire baz alındığında, satılık konut fiyatları 2018 yılında yüzde 0,75 artmıştır. Zeytinburnu satılık konut fiyatları, ortalama 374 bin liradır. Bölgeden bölgeye Zeytinburnu satılık ev fiyatları değişiklik gösterir...

Zeytinburnu Emlak Haberleri

Zeytinburnu Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Zeytinburnu’ndaki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Zeytinburnu’ndaki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Zeytinburnu’ndaki en yeni konut projeleri

Zeytinburnu’nda yaklaşık olarak 27 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Zeytinburnu’ndaki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Zeytinburnu’ndaki en yeni ofis projeleri

Zeytinburnu’nda yaklaşık olarak 4 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Zeytinburnu’ndaki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Zeytinburnu’ndaki en yeni rezidans projeleri

Zeytinburnu’nda yaklaşık olarak 16 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Zeytinburnu’ndaki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.