|   |  Zeytinburnu Rezidans Projeleri
Zeytinburnu İlçesini Favorilerime Ekle

Zeytinburnu Güncel Rezidans Projeleri

Zeytinburnu Rezidans Projeleri

  • 1

Zeytinburnu Rezidans Projeleri

İstanbul Zeytinburnu Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Zeytinburnu’nda yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Zeytinburnu genelinde 16 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Zeytinburnu’ndaki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Zeytinburnu rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Zeytinburnu’nda kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Zeytinburnu’nda kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Zeytinburnu genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Zeytinburnu’ndaki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Zeytinburnu’ndaki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.