|   |  İstanbul İnşaat Projeleri
 İstanbul şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul şehrini favorilerinize ekleyin. İstanbul Şehrini Favorilerime Ekle

İstanbul Güncel İnşaat Projeleri

İstanbul İnşaat Projeleri

İstanbul Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Konut Projeleri

İstanbul Konut Projelerini değerlendirebilmek için öncelikle kentin özelliklerini ele almak gerekiyor. Türkiye'nin 81 ili arasında, en kalabalık, sosyo-ekonomik ve kültürel açıdan en önem taşıyan kenti olan İstanbul, Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan bir geçiş noktasıdır. Küresel olarak da hem tarihi hem de jeopolitik önemiyle dikkat çeken iller arasında yer alan İstanbul, aynı zamanda d...

İstanbul Emlak Haberleri

İstanbul Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un her köşesinde inşaat projeleri yapılıyor. İstanbul, eski inşaat trendleri kendini yeni nesil tasarım öğelerine bıraktığını en net şekilde gösteren şehirlerden biridir. Aynı zamanda İstanbul inşaat projelerine bakıldığında modern tasarım öğelerinin yanında yeni nesil inşaat teknolojilerini de kullandığını görüyoruz.

İstanbul’daki yeni inşaat projeleri,  kentsel dönüşümüm çalışmalarının da etkisi ile sayıları her gecen gün hızla artıyor.

İstanbul’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir.

İstanbul’daki en yeni konut projeleri

İstanbul’un her ilçesinde yeni konut projeleri yapılmaktadır. Bunda TOKİ’nin İstanbul’daki çok kapsamlı çalışmalarının da etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul genelinde 2500’e yakın markalı inşaat-konut projesi bulunmaktadır.

İstanbul’daki en yeni ofis projeleri

İstanbul’daki ofis projeleri, konutlar kadar olmasa da sayıları her geçen gün artmaktadır. Ofis projeleri firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli altyapı ve teknolojik donanlar ile donatılmış sadece ofis olarak kullanmak için inşa edilmiş binalardır. İstanbul’da yaklaşık olarak 240’e yakın markalı ofis projesi bulunmaktadır.

İstanbul’daki en yeni rezidans projeleri

İstanbul’da rezidans projelerinin sayısı da oldukça fazladır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. İstanbul geneline bakıldığında insanlara yüksek standartlardaki otel konforu ve kendi evinizin rahatlığını sunan rezidansların sayısı da yaklaşık olarak 1000 adedin üzerindedir. 

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.