|   |  İstek İnşaat Firması
İstek İnşaat

İstek İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 5

İstek İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İstek İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İstek İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İstek İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA BİLGİLER

İSTEK OTOMOTİV İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 1998 yılında faaliyetine başlamıştır. İSTEK İNŞAAT, Kalite ve Güveni kendisine ilke olarak benimsemiş, sektörde öncü olabilecek modern ve güvenli projeleri başarı ile hayata geçirmiştir. Güvenilir olma ilkesinden ödün vermeyen firmamız, zamanında ve eksiksiz teslim ettiği birçok konut dolayısıyla müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır. İSTEK İNŞAAT, çevresinden aldığı takdir ve beğeni ile kaliteli ürünleri uygun fiyatla buluşturarak, üretimde, çağdaş teknolojik yenilikleri deneyimli uzman ekibiyle yaşam kalitenizi arttıracak güvenli, konforlu konutlar inşa etmekte.

Kendini sürekli geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne başarıyla tamamladığımız projeleri ve halen inşaatı devam edenleri internet sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İletişim bölümümüz sorularınız ve ayrıntılı bilgi temini için hafta içi mesai saatleri içinde hizmetinizdedir.

 

VİZYON / MİSYON

VİZYONUMUZ

Marmara bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireylerin doğayla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede modern yaşam mimarlığı felsefemizi yaşam pratikliğine aktarmak, sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak.

Toplumsal yaşam standartlarının iyileşmesine ve gelişmesine hizmet ederek, geçmişten geleceğe yaşam kültürü deneyimlerimizi ürünlerimiz ile harmanlamak, şirketimizin varlık felsefesi ve nihai amacıdır.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizle modern çağın küresel gelişimine uyum sağlayarak, ticari ve yaşam kültürümüzü sürekli olarak geliştirme ve iyileştirme çabası ile doğal materyallerin yarattığımız yaşam alanlarıyla armonisini sağlamak. Projelerimizle şehrin tarihsel, çevresel ve kültürel dokusuna uyum sağlayarak, insanın tarihten beri süre gelen en temel gereksinimi olan yuva ihtiyacını en kaliteli ürünlerle, en uygun fiyata buluşturarak yaşama değer katmak. Her koşulda güvenilir olma ilkesinden ödün vermeden, verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmek temel amaç ve prensibimizdir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

ŞİRKET İTİBAR VE SAYGINLIĞINI KORUMAK VE YÜKSELTMEK

Büyük çabalar ile kazanılan firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri doğru ve zamanında yapmak. Her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir şirket olmak için daha çok çalışmak, Müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak.

TEKNOLOJİK VE BİLİMSEL GELİŞMELERİ İZLEMEK

Kalite düzeyinin yükseltilmesi için, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek. Çalışan personelin ve tedarikçilerin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitimi almalarını sağlayarak kalite düzeyinin sürekli iyileşmesini sağlamak.
kalite

TÜM ÇALIŞANLARIN KATILIMI VE TEDARİKÇİLER

Kalite, verimlilik ve karlılık artışını sağlamak için, ekip çalışmasına önem vermek. Şirket kurumsal yapısında ve işlerin işlemesinde kalite düzeyinin en üst seviyeye gelmesi için, organizasyondaki bireylerin görev ve sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamak. Birlikte çalışılan alt ekiplerin (Tedarikçilerin) kalite düzeylerinin kontrollerini elde tutmak, bu firmaları denetleyerek ekip çalışmalarına katılımlarını sağlamak.

PERSONEL SEÇİMİ VE İÇ EĞİTİM

Doğru, verimli, karlı fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek. Bu doğrultuda şirkete nitelikli insanlar kazandırmak. Personele göre iş değil, kurumsal yapı içindeki niteliklerine uygun personel alımı yapmak. Yeni personeli deneyimli, profesyonel, nitelikli personelin yanında usta-çırak ilişkisi içinde çalıştırmak. Çıraklık eğitimini tamamlayan personele organizasyon içindeki yetki ve sorumluluğu vermek.

ÜLKEYE FAYDALI OLMAK VE SÜREKLİ GELİŞMEK

Şirketimiz kuruluşundan itibaren devlete faydalı olmayı ve devlet işlerinde şirket karlılığı kadar ülke faydasının da en üst düzeyde olmasını prensip edinmiştir. Yurt içi işlerde bu prensibi kurumsal yapı içindeki tüm birimlerin devam ettirmesini sağlamak. Şirket kar, verimlilik ve kalitesinin sürekli gelişmesini sağlamak ve ülkeye daha fazla faydalı olmak için, şirketimizin hedefi; Ulusal arenada ismi bilinen, aranan, yurtiçi gelirlerden ciro sağlayan bir şirket olmaktır.

DOĞAL ÇEVRENİN KORUNMASI

İşlerin Planlanmasında ve yürütülmesi aşamasında çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmak.

ÇALIŞANLARIN SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ

Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek, Sağlık ve Güvenlikten asla taviz vermemek. Yapılan tüm işlerde ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.

Telefon: 0216 592 65 00
Fax: 0216 592 50 54
Email: info@istekinsaat.com.tr
Adres: Adil Mahallesi Demokrasi Caddesi No:43 Sultanbeyli / İSTANBUL

İstek İnşaat Projeler Haritası

İstek İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.