|   |  İtibar İnşaat Firması
İtibar İnşaat

İtibar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

İtibar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İtibar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İtibar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İtibar İnşaat Hakkında

KURUMSAL
 
İtibar İnşaat çıktığı bu yolda, güvenli, sağlam ve yüksek standartlarda yapılar oluşturma amacını benimsemiştir. İnsanların yaşam kalitesini ve hayat standartlarını artıracak, nitelikli konut ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalara ara vermeden devam etmektedir. Gerçekleştireceği ve gerçekleştirmeye devam ettiği prestijli konut projeleri ile şehrin mimarisine ses getiren kaliteli yapılar katmak temel amaçlarından biridir. Konutun çok büyük bir yatırım olduğunun bilincine varanlar için de en doğru seçimleri sunmak ve sunduğu güvenle ilk tercih olmak temel felsefesidir.
 
MİSYON
 
İtibar İnşaat olarak misyonumuz
Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ve güvenilir hizmet politikamızla yola çıkıyor, bu doğrultuda hızla ilerliyoruz. Dürüst kimliğimizden taviz vermiyor, başarılı ve ses getirecek projeler ile uzun vadeli işler yapmaya, başarımızı sürekli kılmak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz. İnşaat sektöründe kalite, iş ve çalışan güvenliği gibi oldukça önemli konularda tüm standartlara uyuyor, örnek teşkil etmek için büyük bir özen gösteriyoruz. Projelerimizde insan hayatını kolaylaştıran, huzur veren ve güven sunan yaşam alanları üretmeye çalışıyor, her zaman güven ve konfor garantisi verecek modern yaşam alanları oluşturmayı hedef alarak ‘itibar’ımızdan ödün vermiyoruz.
 
VİZYON
 
İtibar İnşaat olarak vizyonumuz
Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojisinin izinden giderek, yaşama katkıda bulunmak, ürettiğimiz projelerle örnek olarak gösterilmektir. Modern hayatın tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve çok daha fazlasını sunabilen; kaliteli, güvenilir yaşam alanları oluşturmaktır. Estetik mimarinin çizgisinden kopmadan, sağlamlığı ile anılan, kalıcı çözümlerle daha yaşanabilir yapılar inşa etmektir. Tecrübeli ve eğitimli personeli sayesinde iş güvenliği konusunda hiç bir açık vermeyen, müşteri memnuniyetiyle de gittikçe büyüyen bir ‘itibara’ sahip olmaktır.
 
MARKAMIZIN İLKE VE DEĞERLERİ
 
İleri teknoloji ile doğru malzeme kullanımını, fark yaratan, başarılı mimarlık ve mühendislik ile birleştirerek kaliteli yapılar sunmak,
Sunacağımız hizmetin temeline müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini koymak,
Toplumsal yaşam standartlarını her defasında bir tık yukarıya taşıyarak hizmet vermek,
Doğaya, çevreye, tarihsel ve kültürel dokuya sahip çıkmak,
Çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçerek, daha sağlıklı bir şehir hayatının önünü açmak,
Oluşturacağımız yeni yaşam projeleri ile istihdam alanları oluşturarak ekonomiye katkıda bulunmaktır.
 
ÇEVRE VE KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Sadece bugünümüzü değil yarınımızı ve gelecek nesilleri de düşünüyor, en duyarlı ve sağlıklı yarınlara temel atıyoruz.
Doğaya her anlamda duyarlı olarak, doğal kaynak kullanımı ve çevre kirliliğini dikkate alıyoruz. 
Tüm kurallara uyup, güvenli çalışma ortamları oluşturarak, mesleki rahatsızlıkları ve kazaların önüne geçmek için çalışıyoruz.
Çevreye duyarlı yeni teknolojileri yakından takip ediyor, özellikle kullanımına özen gösteriyoruz.

 

Tel: 0216 390 8060
Fax: 0216 466 4085
Email: info@itibarinsaat.com.tr
Adres: Mustafa Kemal Caddesi, Seyit Gazi Sokak,  Hukukçular Towers, B Blok, No:66, 12. Kat, D:80 Cevizli İstanbul / Kartal

İtibar İnşaat Projeler Haritası

İtibar İnşaat Projeleri

İtibar İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.