|   |  İva Yapı Firması
İva Yapı

İva Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 10

İva Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, İva Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İva Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İva Yapı Hakkında

KURUMSAL

 

Yaratıcı fikirleri tasarım anlayışıyla bütünleştiren, yeni trendler ve inovatif gelişmelere açık, özgün mekanlar inşa eden İVA Yapı; gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmış, konut ve ticari gayrimenkul odaklı geliştirme ve yatırım şirketidir.

 

Şirket, proje geliştirme deneyimini, inşaat deneyimi ile birleştirerek Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmeyi hedeflemektedir.

 

İVA Yapı’nın gelecek projeleri arasında, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında 5 gayrimenkul projesi bulunmaktadır. Şirketin geliştirme portföyünde kira geliri getirecek gayrimenkuller, karma projeler, ofis ve konut projeleri yer almaktadır.

 

Bütünleşik ve entegrasyona dayalı bir iş modelini benimsemiş olan İVA Yapı, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir.

 

Şirket, ayrıca, bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenecektir. İVA Yapı; kentin yaşamsal ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak üzere çevreye, doğaya ve insana saygılı yaşam alanları tasarlamaktadır. 

 

Ana hedefimiz, güçlü ve profesyonel altyapımızın desteği ile yürütmekte olduğumuz tüm projeleri en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde tamamlamak suretiyle çevreyle dost ve mimari çizgisiyle örnek teşkil eden yapılar ve yaşam alanları inşaa etmektir.

Tel: 444 7 958

Fax: 

Email: bilgi@iva.com.tr

Adres: Astoria A Kule Kat:7 Büyükdere Caddesi No: 127 - P.K.: 34394 Esentepe İstanbul / Şişli

İva Yapı Projeler Haritası

İva Yapı Projeleri

İva Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.