|   |  İz Gayrimenkul Firması
İz Gayrimenkul

İz Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 1

İz Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, İz Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İz Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İz Gayrimenkul Hakkında

Hakkımızda


İz Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yönetim A.Ş.'nin de dahil olduğu Zülfikarlar Holding 1942 yılında İstanbul Eminönü'de kimyevi maddeler sanayi üzerine ticari hayatına başlamış, güçlü mali bünyesiyle geçen 60 yıl içinde faktoring, Enerji ve dış ticaret dallarında da faaliyet göstererek hızla büyümüştür.

 

İz Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yönetim A.Ş. grubun en genç firma olma unvanını 2007’de kurulan Tesla Enerji’den 2011 yılında devralmış ve dört yıldır faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

 

İlk İnşaat deneyimini kendi Holding binasıyla yapan İz Gayrimenkul, daha sonra Hidro Elektrik Santralleri ile inşaat faaliyetlerini sürdürmüştür. Gurubun Yatırım projeleri olan bu santrallerin dışında Kentsel Dönüşüm projelerinde söz sahibi olmayı benimseyen şirket bu hedefle Bağdat Caddesinin en büyük binalarından biri olan 80 Dairelik Atalay Residience’ı yapmaya başlamıştır.

 

Ayrıca ilk etapta lisansı alınan Rüzgar Santrali ve pek yakında lisans çalışmaları bitecek bir Doğalgaz çevrim santralleri bir de Hidro Elektrik santrali inşa edilmeye başlanacaktır.

 

Hedefleri arasında yatırım projeleri yapmanın yanında ticari ve konut projeleri üretmek de olan İz Gayrimenkul, önümüzdeki 10 yıl boyunca sektöründe kendinden bahsedilen güçlü, dinamik bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Vizyon ve Misyon


Vizyon

1942 yılından beri ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesiyle oluşturduğumuz sağlam yapıyı, yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güç ile de  en iyi şekilde üretim yapmak.

 

Misyon

İnşaat sektöründe, müşteri beklentilerinin ötesinde değer yaratacak hizmet yaratmak, sektörde örnek ve öncü kuruluşlardan biri olmak.

İlkelerimiz

Ürünlerimizi daima, duyarlı çevre bilinci ve üstün kalite anlayışıyla üretmek,

Kalite ve markadan ödün vermeden büyümek, ülkenin her köşesine yayılmak,

Hızlı ve kaliteli hizmet, iyi eğitimli ve yetenekli personel, ürün çeşitliliği ve güçlü sermaye ile büyümek.

Tel: 0216 481 9000

Fax: 0216 481 9100

Email: info@izgayrimenkul.com.tr

Adres: Bulgurlu Mahallesi Gürpınar Cad.No:15 34660 İstanbul / Üsküdar

İz Gayrimenkul Projeler Haritası

İz Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.