|   |  İzdea Yapı Firması
İzdea Yapı

İzdea Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

İzdea Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, İzdea Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İzdea Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İzdea Yapı Hakkında

KURUMSAL
IZDEA Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. inşaat sektöründe uzun yıllar boyunca büyük projelere imza atmış profesyonel bir ekibin bir araya gelmesi ile kuruldu. Şirketimizin amacı İzmir’e değer katacak projeler yapmak ve İzmirliler’e eskisinden çok daha iyi yaşam olanakları sunmaktır.

Üretilen projelerin İzmir’in güzelliğine güzellik katacak mimari niteliklere sahip olması bizim için ne kadar önemliyse, üretilen yapıların kalitesi ve üretimdeki çevre sağlık ve güvenlik unsurları da bizim için bir o kadar önemlidir. Şirketimiz, konut üretiminde kaliteyi çok yukarılara taşıdığı konusunda iddialıdır. İnşaatın her aşamasını, görünen ve görünmeyen imalatları ile kayıt altına almakta; ilgi duyan müşterilerimize anlatmakta ve bununla da gurur duymaktayız.

İzmirlilere, gerçek anlamda kaliteli, huzurlu, güvenli, estetik, sevgi dolu evler inşa etmeye, “Hep hayal ettikleri yaşamı” sunmaya devam edeceğiz.

İbrahim Aksoy
Yönetim Kurulu Başkanı

Telefon: 0232 238 4800
Fax: 0232 238 4800
Email: info@izdea.com.tr
Adres: Atatürk Mah. Uğur Mumcu Cad. No:20/A D:4 Narlıdere - İZMİR 

İzdea Yapı Projeler Haritası

İzdea Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.