|   |  Aliağa Rezidans Projeleri
Aliağa İlçesini Favorilerime Ekle

Aliağa Güncel Rezidans Projeleri

Aliağa Rezidans Projeleri

  • 1

Aliağa Rezidans Projeleri

İzmir Aliağa Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Aliağa’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Aliağa genelinde 2 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Aliağa’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Aliağa rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Aliağa’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Aliağa’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Aliağa genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Aliağa’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.  

Aliağa’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.