|   |  Çeşme Rezidans Projeleri
Çeşme İlçesini Favorilerime Ekle

Çeşme Güncel Rezidans Projeleri

Çeşme Rezidans Projeleri

  • 1

Çeşme Rezidans Projeleri

İzmir Çeşme Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Çeşme’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Çeşme genelinde 6 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Çeşme’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Çeşme rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Çeşme’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Çeşme’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Çeşme genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Çeşme’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Çeşme’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.