|   |  Çiğli Rezidans Projeleri
Çiğli İlçesini Favorilerime Ekle

Çiğli Güncel Rezidans Projeleri

Çiğli Rezidans Projeleri

  • 1

Çiğli Rezidans Projeleri

İzmir Çiğli Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Çiğli’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Çiğli genelinde 10 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Çiğli’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Çiğli rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Çiğli’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Çiğli’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Çiğli genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Çiğli’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Çiğli’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.