|   |   |  İzmir’e 250 Milyon Liralık Yatırım

İzmir’e 250 Milyon Liralık Yatırım

İzmir’in Menemen ilçesinde hayata geçirilen, 250 milyon Türk Liralık yatırım bedeline sahip Kuzeyşehir projesinin satış ofisi ve örnek dairesinin tanıtımı yapıldı.

İzmir’e 250 Milyon Liralık Yatırım

Yücesoy İnşaat yönetim kurulu başkanı Cem Yücesoy kaba inşaatın yüzde 40’ının tamamlandığını belirterek projedeki dairelerin şimdiden yüzde 45 satış rakamına ulaştığını söyledi.


Satış ofisi ve örnek daire tanıtım toplantısında gazetecilerle bir araya gelen Yücesoy Mühendislik yönetim kurulu başkanı Cem Yücesoy, “Kuzeyleşehir yüzde 45’lik satış rakamına ulaştı. Bu bölgnin daha gelişmesini sağlamak amacıyla büyümeye gittik. 250 konut daha ilave ediyoruz. Toplamda 650 konut yapacağız. 150 milyon lira olan yatırım değeri 250 milyon liraya çıkıyor. 10 bin metrekare inşaat alanı var. Kaba inşaatın yüzde 40’ı bitti. Hey ay 10 bin metrekare kaba inşaat yapıyoruz. İlk defa bu kadar büyük bir proje girdik. Burası İzmir’in en çok konuşulan bölge olacak. Toplamda 20 bin konut yapılacak buraya. Çevreyolu bağlantısı olacak. Plastik organize sanayi burası için ciddi potansiyel. Çok lüks, ferah daireler yaptık. İzmir ortalamasının üstünde satış ortalaması yaptık. Bizden lansman fiyatıyla daire alanlar 6 ayda yüzde 20 kazandı. Bu bölgedeki arsa fiyatları bizim projemizden sonra yüzde 100 değerlendi” diyerek Ulukent Bayraklı’da ve Bornova’da yeni projelerinin olacağını aktardı.

Emlak Haberleri

İzmir Kuzeyşehir Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Ant Yapı’nın Antwell Projesi kapılarını açıyor
  Ant Yapı’nın Antwell Projesi kapılarını açıyor

  Ant Yapı’nın, Çamlıca eteklerinde hayata geçirdiği iyi yaşam evleri Antwell’in örnek daireleri tamamlandı. Sakinlerinin yaşamını kolaylaştıracak olanaklara sahip üç farklı daire seçeneğinin bulunduğu proje; konforlu, güvenli, sosyal ve sağlıklı yeni bir yaşam alanı sunuyor.

 • Mimaride yeni yaklaşım: Ağacın izinde yeşil yapılaşma!
  Mimaride yeni yaklaşım: Ağacın izinde yeşil yapılaşma!

  Dünyada gün geçtikçe artan bir farkındalıkla yayılan çevre hassasiyeti mimariye de yansıdı… Dünyaca ünlü mimarlar yeni projelerinde ağacın ve doğanın izini sürerken, farklı ülkelerdeki çok sayıda konut projesinde artık yüksek yapılarda da geniş yeşil alan yaratan tasarımlar görmek mümkün.

 • Web Tapu Sistemi Güncellendi
  Web Tapu Sistemi Güncellendi

  Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı “Web-Tapu, vatandaşların taşınmazlarını tapu müdürlüklerine gitmeden internet ortamında yönetebildikleri, taşınmazların tapu kayıt ve konum bilgilerini görüntüleyebildikleri bir sistemdir. Sistem ile gerek vatandaşlarımızın yanı sıra, emlakçılık faaliyetlerinde bulunan kişiler açısından önemli yenilikler hayata geçirildi” dedi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.