|   |   |  İzmir’e 250 Milyon Liralık Yatırım

İzmir’e 250 Milyon Liralık Yatırım

İzmir’in Menemen ilçesinde hayata geçirilen, 250 milyon Türk Liralık yatırım bedeline sahip Kuzeyşehir projesinin satış ofisi ve örnek dairesinin tanıtımı yapıldı.

İzmir’e 250 Milyon Liralık Yatırım

Yücesoy İnşaat yönetim kurulu başkanı Cem Yücesoy kaba inşaatın yüzde 40’ının tamamlandığını belirterek projedeki dairelerin şimdiden yüzde 45 satış rakamına ulaştığını söyledi.


Satış ofisi ve örnek daire tanıtım toplantısında gazetecilerle bir araya gelen Yücesoy Mühendislik yönetim kurulu başkanı Cem Yücesoy, “Kuzeyleşehir yüzde 45’lik satış rakamına ulaştı. Bu bölgnin daha gelişmesini sağlamak amacıyla büyümeye gittik. 250 konut daha ilave ediyoruz. Toplamda 650 konut yapacağız. 150 milyon lira olan yatırım değeri 250 milyon liraya çıkıyor. 10 bin metrekare inşaat alanı var. Kaba inşaatın yüzde 40’ı bitti. Hey ay 10 bin metrekare kaba inşaat yapıyoruz. İlk defa bu kadar büyük bir proje girdik. Burası İzmir’in en çok konuşulan bölge olacak. Toplamda 20 bin konut yapılacak buraya. Çevreyolu bağlantısı olacak. Plastik organize sanayi burası için ciddi potansiyel. Çok lüks, ferah daireler yaptık. İzmir ortalamasının üstünde satış ortalaması yaptık. Bizden lansman fiyatıyla daire alanlar 6 ayda yüzde 20 kazandı. Bu bölgedeki arsa fiyatları bizim projemizden sonra yüzde 100 değerlendi” diyerek Ulukent Bayraklı’da ve Bornova’da yeni projelerinin olacağını aktardı.

Emlak Haberleri

İzmir Kuzeyşehir Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İhracat pazarlarında güven, Haziran ayında yükselen tek alan oldu
  İhracat pazarlarında güven, Haziran ayında yükselen tek alan oldu

  Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Haziran ayı sonuçları açıklandı. Gerilemenin Haziran ayında da devam ettiği Bileşik Endeks’in ikinci çeyrek verilerine göre, inşaat malzemeleri sanayisi bir önceki çeyreğe göre yüzde 2,7 küçüldü.

 • Vadikoru’da erken teslimat sevinci
  Vadikoru’da erken teslimat sevinci

  Ayazağa bölgesine damgasını vuran Invest İnşaat, Vadikoru’da teslimatı 6 ay öne çekerek projeden konut alan ailelere sürpriz yaptı. Yetkililerden anahtarlarını teslim alan aileler Vadikoru sitesinde dairelerine erken kavuşmanın heyecanını yaşadı.

 • E-İpotek Kullanımı Yaygınlaştı
  E-İpotek Kullanımı Yaygınlaştı

  E-ipotek uygulamasının kullanımı gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, bu yolla Nisan ayında 22 bin 461 adet ipotek işleminin tamamlandığını belirtti.

 • 2019’da kapanan inşaat şirketi sayısı yüzde 23 arttı.
  2019’da kapanan inşaat şirketi sayısı yüzde 23 arttı.

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) verilerine göre 2019’un ilk 5 ayında 2.820 inşaat şirketi kapandı. Uzmanlar, 2018’in aynı dönemine göre kapanan inşaat şirketi sayısında görülen %23’lük artışta en büyük payın, sektördeki maliyet artışlarının konut fiyatlarına yansıtılamaması olduğunu belirtiyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.