|   |  Karabağlar Rezidans Projeleri
Karabağlar İlçesini Favorilerime Ekle

Karabağlar Güncel Rezidans Projeleri

Karabağlar Rezidans Projeleri

  • 1

Karabağlar Rezidans Projeleri

İzmir Karabağlar Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Karabağlar’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Karabağlar genelinde 2 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Karabağlar’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Karabağlar rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Karabağlar’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Karabağlar’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Karabağlar genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Karabağlar’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Karabağlar’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.