|   |   | 
 İzmir Karşıyaka ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İzmir Karşıyaka ilçesini favorilerinize ekleyin. İzmir Karşıyaka İlçesini Favorilerime Ekle

İzmir Karşıyaka Güncel Rezidans Projeleri

İzmir Karşıyaka Rezidans Projeleri Haritası

İzmir Karşıyaka Rezidans Projeleri

İzmir Karşıyaka Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Karşıyaka’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Karşıyaka genelinde 8 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Karşıyaka’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Karşıyaka rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Karşıyaka’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Karşıyaka’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Karşıyaka genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Karşıyaka’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Karşıyaka’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İzmir Karşıyaka Emlak Haberleri

İzmir Karşıyaka Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer