|   |  İzmir Koç İnşaat Firması
İzmir Koç İnşaat

İzmir Koç İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

İzmir Koç İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, İzmir Koç İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İzmir Koç İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İzmir Koç İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Koç İnşaat-Mustafa KOÇ olarak 1994 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.

Ağırlıklı olarak bina yapım işleri ile ilgili çalışan firmamız, yapım işleri kapsamında binanın tüm inşaat işleri ile birlikte, elektrik, mekanik tesisat, havalandırma ve ısıtma sistemleri ve bunlara ait alt yapı işlerini de yapmaktadır.

Anahtar teslim bina teslim işleri kapsamında yaptığımız işler okul inşaatlarını, sosyal hizmetlere bağlı yaşlı, kimsesiz veya korunmaya muhtaç çocuklar için tesis inşaatlarını, kültür merkezlerini, spor salonları, pazar yeri ve hizmet binaları yapımlarını kapsamaktadır.

Bina yapım inşaatı haricinde alt yapı yapım işleri kapsamında, asfalt yol yapılması, içme suyu hattı döşenmesi, orta gerilim elektrik tesisatları ve trafoları yapılması, telekomünikasyon ve santral yapım işleri, doğalgaz tesisatları ve doğalgaz dönüşüm işleri yapılması konularında çalışmalarımız olmuştur.

Yaptığımız ve devam etmekte olan işlerimiz konvansiyonel sistemler ağırlıkta olmak üzere çelik konstrüksiyon ve betonarme prefabrik yapı imalatlarını da içermektedir.

Bunların yanı sıra firmamız, bitirdiğimiz işler kapsamında zemin güçlendirme işleri ile birlikte temel ve taşıyıcı sistem güçlendirme işlerini de gerçekleştirmiştir.

Telefon: 0232 461 3085
Fax: 0232 461 3075
Email: info@izmirkocinsaat.com
Adres: Mansuroğlu Mahallesi 1593, 1 Sok. No:30 Gültekinler Sitesi B Blok Kat:3 Daire:9 Bayraklı, İzmir, Türkiye

İzmir Koç İnşaat Projeler Haritası

İzmir Koç İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.