|   |  Konak Rezidans Projeleri
Konak İlçesini Favorilerime Ekle

Konak Güncel Rezidans Projeleri

Konak Rezidans Projeleri

  • 1

Konak Rezidans Projeleri

İzmir Konak Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Konak’ta yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Konak genelinde 10 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Konak’taki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Konak rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Konak’ta kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Konak’ta kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Konak genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Konak’taki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Konak’taki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.