|   |  Narlıdere Rezidans Projeleri
Narlıdere İlçesini Favorilerime Ekle

Narlıdere Güncel Rezidans Projeleri

Narlıdere Rezidans Projeleri

  • 1

Narlıdere Rezidans Projeleri

İzmir Narlıdere Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Narlıdere’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Narlıdere genelinde 9 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Narlıdere’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Narlıdere rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Narlıdere’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Narlıdere’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Narlıdere genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Narlıdere’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Narlıdere’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.