|   |   | 

İzmir Nefes Alacak

İzmir’de gerçekleştirdiği projelerle yaşadığımız kente değer katan, Yunus Yunusoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Yunusoğlu İnşaat A.Ş. Güzelbahçe’de yeni bir projeye başladı.

İzmir Nefes Alacak

Gerek proje aşamasında,gerekse şantiye konusunda uluslararası standartlarda inşaat sektöründe uzmanlaşmış dinamik ve deneyimli kadrosu ileYunusoğlu;güvenli, kaliteli ve hızlı inşaat üretimi ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Firmanın yeni projesi, Güzelbahçe’de yapacağı ve toplam 5 etaptan oluşan “Nefes Bulvar” oldu.

YAŞAM NEFESLE BAŞLAR

Nefes Bulvar, İzmir’in batı yakasında çok özel bir proje olarak tanımlanıyor. İzmir’in gözbebeği Güzelbahçe’de,birbirine yakın lokasyonlarda hayata geçecek 5 farklı projenin ilk adımı Nefes Bulvar olacak. Nefes Bulvar’ı; Nefes Cadde, Nefes Bahçe, Nefes Deniz ve Nefes Sahil izleyecek.

Yunusoğlu’nun gayrimenkul sektörüne sunduğu yeni nesil proje anlayışı Nefes’ler tamamlandığında,Güzelbahçe’de bambaşka bir yaşam anlayışı hayat bulacak. Aynı markanın çatısı altında, İzmir’in batıyakası nefes alacak. Doğanın binbir renginden beslenen mutlulukla, huzurla ve Yunusoğlu’nun tüm projelerinde olduğu gibi kente kimlik katan yeni yaşam alanları oluşacak.

HER NEFESTE YENİ BİR YAŞAM

Toplam 250 bağımsız bölümden oluşan Nefes projelerinde, hayat her gün tatil havasında yaşanacak.Şehrin içinde ama huzurlu, son derece seçkin ama mahalle sıcaklığında, üstelik doğayla baş başa ve denize çok yakınNefes’ler sayesinde yepyeni bir yaşam anlayışı hayat bulacak.

Nefes Bulvar, Güzelbahçe’deyenilikçi mimari anlayışı ve özel peyzaj düzenlemeleriyle doğanın kalbinde, sessiz ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açmayı hedefliyor. 24 adet daire, 8 adet dubleks daire, 9 adet müstakil dubleks villa ve 9 mağaza ile toplamda 50 bağımsız bölümden oluşan Nefes Bulvar,yaşamın her anına değer katmak için tasarlanıyor.Proje, müstakbel ev sahiplerine mutlu bir gelecek, yatırımcılarına ise büyük avantajlar sunuyor. 

Huzurlu, güvenli ve doğanın kalbinde yeni bir yaşamın başlayacağını belirten Yunus Yunusoğlu, Nefes Bulvar ile Güzelbahçe’nin çehresini değiştireceklerini ifade etti.

“Yüzme havuzları, ferah ve fonksiyonel iç mekân tasarımları, rengârenk bahçeleri ve sahip olduğu sosyalolanakları ile Nefes Bulvar, hayatınıza keyif katacak” diyen Yunusoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Projemizde,hayatın tüm renklerini bir arada yaşama keyfini sizlere sunuyoruz.Huzurlu,güvenli, otopark probleminin yaşanmadığı, tüm teknolojik altyapı, konfor ve donanıma sahip çok özel bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Nefes Bulvar; benzersiz doğası,tertemiz havası, yürüyüş yolları, sosyal ve sportifalanlarıyla çok özel bir hayatın kapılarını aralıyor.Size ise her nefeste, bu çok özel hayata yenidenbaşlamak kalıyor.”

Uzmanpara

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • MOD Gayrimenkul Bahçelievler’e iki yeni projeyle birden geliyor
  MOD Gayrimenkul Bahçelievler’e iki yeni projeyle birden geliyor

  Basın Ekspres Yolu’nda MOD Bahçelievler projesini yürüten MOD Gayrimenkul, aynı bölgede iki yeni projeye birden hazırlanıyor: 300 home ofisten oluşan MOD Ekspres ve 300 konuttan oluşan MOD Güneşli. MOD Gayrimenkul MOD Ekspres’e 2018, MOD Güneşli’ye ise 2019 yılında başlayacak.

 • Aykanat’tan Çeşme’ye Dev Proje
  Aykanat’tan Çeşme’ye Dev Proje

  İzmir’de inşaat sektörünün parlayan yıldızı Aykanat Yapı, Ayasaran’da, Sakız Adası’na uzanan panoramik manzaralı rezidans projesi yapacak.

 • Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı
  Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı

  DATİ Holding, iki milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği İstanbul Turizm Merkezi bünyesinde yer alan süper lüks rezidans etabında sınırlı sayıdaki ünite için ön talep toplamaya başladı. Eşsiz projede lansman öncesi sadece 29 ünite, 836 bin dolardan başlayan yüzde 20 avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer