|   |   |  İzmir Nefes Alacak

İzmir Nefes Alacak

İzmir’de gerçekleştirdiği projelerle yaşadığımız kente değer katan, Yunus Yunusoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Yunusoğlu İnşaat A.Ş. Güzelbahçe’de yeni bir projeye başladı.

İzmir Nefes Alacak

Gerek proje aşamasında,gerekse şantiye konusunda uluslararası standartlarda inşaat sektöründe uzmanlaşmış dinamik ve deneyimli kadrosu ileYunusoğlu;güvenli, kaliteli ve hızlı inşaat üretimi ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Firmanın yeni projesi, Güzelbahçe’de yapacağı ve toplam 5 etaptan oluşan “Nefes Bulvar” oldu.

YAŞAM NEFESLE BAŞLAR

Nefes Bulvar, İzmir’in batı yakasında çok özel bir proje olarak tanımlanıyor. İzmir’in gözbebeği Güzelbahçe’de,birbirine yakın lokasyonlarda hayata geçecek 5 farklı projenin ilk adımı Nefes Bulvar olacak. Nefes Bulvar’ı; Nefes Cadde, Nefes Bahçe, Nefes Deniz ve Nefes Sahil izleyecek.

Yunusoğlu’nun gayrimenkul sektörüne sunduğu yeni nesil proje anlayışı Nefes’ler tamamlandığında,Güzelbahçe’de bambaşka bir yaşam anlayışı hayat bulacak. Aynı markanın çatısı altında, İzmir’in batıyakası nefes alacak. Doğanın binbir renginden beslenen mutlulukla, huzurla ve Yunusoğlu’nun tüm projelerinde olduğu gibi kente kimlik katan yeni yaşam alanları oluşacak.

HER NEFESTE YENİ BİR YAŞAM

Toplam 250 bağımsız bölümden oluşan Nefes projelerinde, hayat her gün tatil havasında yaşanacak.Şehrin içinde ama huzurlu, son derece seçkin ama mahalle sıcaklığında, üstelik doğayla baş başa ve denize çok yakınNefes’ler sayesinde yepyeni bir yaşam anlayışı hayat bulacak.

Nefes Bulvar, Güzelbahçe’deyenilikçi mimari anlayışı ve özel peyzaj düzenlemeleriyle doğanın kalbinde, sessiz ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açmayı hedefliyor. 24 adet daire, 8 adet dubleks daire, 9 adet müstakil dubleks villa ve 9 mağaza ile toplamda 50 bağımsız bölümden oluşan Nefes Bulvar,yaşamın her anına değer katmak için tasarlanıyor.Proje, müstakbel ev sahiplerine mutlu bir gelecek, yatırımcılarına ise büyük avantajlar sunuyor. 

Huzurlu, güvenli ve doğanın kalbinde yeni bir yaşamın başlayacağını belirten Yunus Yunusoğlu, Nefes Bulvar ile Güzelbahçe’nin çehresini değiştireceklerini ifade etti.

“Yüzme havuzları, ferah ve fonksiyonel iç mekân tasarımları, rengârenk bahçeleri ve sahip olduğu sosyalolanakları ile Nefes Bulvar, hayatınıza keyif katacak” diyen Yunusoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Projemizde,hayatın tüm renklerini bir arada yaşama keyfini sizlere sunuyoruz.Huzurlu,güvenli, otopark probleminin yaşanmadığı, tüm teknolojik altyapı, konfor ve donanıma sahip çok özel bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Nefes Bulvar; benzersiz doğası,tertemiz havası, yürüyüş yolları, sosyal ve sportifalanlarıyla çok özel bir hayatın kapılarını aralıyor.Size ise her nefeste, bu çok özel hayata yenidenbaşlamak kalıyor.”

Uzmanpara

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Alya Teras, ön talep topluyor
  Alya Teras, ön talep topluyor

  Gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markasıyla çok sayıda projeye imza atarak, kısa sürede sektörün en yenilikçi markaları arasına giren Akkuş Gayrimenkul, Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4Gayrimenkul’ün yeni projesi Alya Teras’ta ön talep toplamaya başladı.

 • Alya Onist 1 ön satışa sunuldu
  Alya Onist 1 ön satışa sunuldu

  Köklü tecrübesini Akkuş Gayrimenkul şirketiyle inşaat sektörüne kazandıran Akkuş Grup, inşaat çalışmalarında atağa geçti. Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın 2’nci projesi olan Alya Onist 1, örnek dairesiyle birlikte ön satışa sunuldu.

 • Polat Holding Duna Pearl Projesini Macaristan’da Hayata Geçiriyor
  Polat Holding Duna Pearl Projesini Macaristan’da Hayata Geçiriyor

  Türkiye’nin en köklü ve güvenilir markalarından Polat Holding, gayrimenkul sektöründeki ilk yurt dışı projesini, Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden Macaristan’da hayata geçiriyor. Konut, otel ve mağazalardan oluşan karma bir proje olan Duna Pearl, 60 milyon Euro’luk yatırımla gerçekleştiriliyor.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.