|   | 
Torbalı İlçesini Favorilerime Ekle

Torbalı Güncel Rezidans Projeleri

Torbalı Rezidans Projeleri Haritası

Torbalı Rezidans Projeleri

İzmir Torbalı Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Torbalı’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Torbalı genelinde 1 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Torbalı’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Torbalı rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Torbalı’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Torbalı’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Torbalı genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Torbalı’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Torbalı’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Torbalı Öne Çıkan Projeler

Torbalı Rezidans Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer