|   | 
 İzmir şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İzmir şehrini favorilerinize ekleyin. İzmir Şehrini Favorilerime Ekle

İzmir Güncel İnşaat Projeleri

İzmir İnşaat Projeleri

İzmir Konut Projeleri konut projeleri
İzmir Konut Projeleri

İzmir Bilgileri İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yo...

İzmir Emlak Haberleri

Arma Projesinde İşbirliği Emlak
Arma Projesinde İşbirliği

Gaziemir’de devam eden ‘Arma’ projesi, site içinde rezidans konseptiyle dikkatleri çekerken, proje gerek konumu gerekse de sosyal donatılarıyla ilçeye ayrı bir hareket katacak.

İzmir Hakkında Genel Bilgi

İzmir’in her köşesinde inşaat projeleri yapılıyor. İzmir, eski inşaat trendleri kendini yeni nesil tasarım öğelerine bıraktığını en net şekilde gösteren şehirlerden biridir. Aynı zamanda İzmir inşaat projelerine bakıldığında modern tasarım öğelerinin yanında yeni nesil inşaat teknolojilerinin de kullanıldığını görüyoruz.

İzmir’deki yeni inşaat projeleri,  kentsel dönüşümüm çalışmalarının da etkisi ile sayıları her gecen gün hızla artıyor.

İzmir’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir.

İzmir’deki en yeni konut projeleri

İzmir’in her ilçesinde yeni konut projeleri yapılmaktadır. Bunda TOKİ’nin İzmir’deki çok kapsamlı çalışmalarının da etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İzmir genelinde 380’e yakın markalı inşaat-konut projesi bulunmaktadır.

İzmir’deki en yeni ofis projeleri

İzmir’deki ofis projeleri, konutlar kadar olmasa da sayıları her geçen gün artmaktadır. Ofis projeleri firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli altyapı ve teknolojik donanlar ile donatılmış sadece ofis olarak kullanmak için inşa edilmiş binalardır. İzmir’de yaklaşık olarak 40’e yakın markalı ofis projesi bulunmaktadır.

İzmir’deki en yeni rezidans projeleri

İzmir’de rezidans projelerinin sayısı da oldukça fazladır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. İzmir geneline bakıldığında insanlara yüksek standartlardaki otel konforu ve kendi evinizin rahatlığını sunan rezidansların sayısı da yaklaşık olarak 99 adedin üzerindedir. 

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer