|   | 
İzmir Şehrini Favorilerime Ekle

İzmir Güncel Ofis Projeleri

İzmir Ofis Projeleri Haritası

İzmir Ofis Projeleri

İzmir yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. İzmir’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve İzmir ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. Şehrin genelinde 33’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

İzmir’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İzmir’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

İzmir’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Şehrin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  İzmir’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

İzmir’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İzmir ilçelerine göre Ofis projeleri

İzmir Emlak Haberleri

Mahall Bomonti İzmir’e Koleksiyon dokunuşu! Dekorasyon
Mahall Bomonti İzmir’e Koleksiyon dokunuşu!

Detaylı, zarif ve incelikli tasarımlara sahip mobilyalarıyla yaşanılası mekanlar yaratan Koleksiyon, Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Bomonti İzmir gayrimenkul projesi için çok özel bir daire hazırladı.

İzmir Ofis Projeleri

  • 1
  • 2

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer