|   |  İzmir Rezidans Projeleri
İzmir Şehrini Favorilerime Ekle

İzmir Güncel Rezidans Projeleri

İzmir Rezidans Projeleri

İzmir Rezidans Projeleri

İzmir Rezidans projeleri şehrin dört bir yanında inşa ediliyor. İzmir’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  İzmir genelinde 99 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

İzmir’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

İzmir rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İzmir’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor.

İzmir’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İzmir genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  İzmir’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.

İzmir’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.