|   | 
JLL Türkiye

JLL Türkiye

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

JLL Türkiye, konut, ofis ve residence projeleri, JLL Türkiye hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve JLL Türkiye ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

JLL Türkiye Hakkında

JLL (NYSE:JLL), gayrimenkul üzerine uzmanlaşmış bir finans ve profesyonel hizmetler firmasıdır. Firma, bütün dünyada uzman ekipleriyle, gayrimenkul alanında mülkiyetin kullanımı veya yatırımı yoluyla katma değer arayışında olan müşterilere bütünleşik hizmetler sunmaktadır. 4 milyar dolarlık küresel yıllık geliri bulunan JLL, 80 ülkede 200’den fazla kurumsal ofisiyle hizmet vermektedir. Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 278 milyon metrekare büyüklüğünde bir portföy ile gayrimenkul ve kurumsal tesis yönetimi hizmetlerinde sektör lideri konumundadır. Bununla beraber JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 48 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır. 

JLL yaptığı her işte, müşterilerinin yerel, bölgesel ve küresel gayrimenkul ihtiyaçlarına cevap vermenin yanı sıra, daha geniş bir perspektifte işletme, strateji, operasyon ve finansal alandaki hedeflerine yönelik değer yaratmaktadır.

Tel: 0212 350 0800
Fax: 0212 350 0806
Email: info@jll.com.tr
Adres: Maslak Link Plaza Ayazağa Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 3/5 34398 İstanbul / Sarıyer

JLL Türkiye Projeler Haritası

JLL Türkiye Projeleri

JLL Türkiye Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer