|   |  Juma Gayrimenkul Firması
Juma Gayrimenkul

Juma Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Juma Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Juma Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Juma Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Juma Gayrimenkul Hakkında

Kurumsal
Juma, şehrin kalbinde yer alan butik ve prestijli projelerle, detaylara verdiği önemle size bugüne kadar alışmış olduğunuzun ötesinde bir yaşam kalitesi sunuyor.
 
''Juma Yaşam Alanları

"Biz projelerimize zaman kısıtı olmaksızın emek veriyor ve kimi zaman boş bir arsadan kimi zamansa mevcut bir binadan amaca uygun yaşam alanları yaratıyoruz. Yarattığımız alanların en önemli özelliği, geleneksel daire konseptinin ötesine geçmek. Keyifle yaşanan, rahat ve huzur dolu, estetik zevkini ön plana çıkartan alanlar yaratmak."
 
MİSYON
 
Rüyaların gerçeğe dönüştüğü yaşam alanlarını yaratma hedefiyle hareket ediyoruz. Tüm bunları gerçekleştirirken de bünyemizde bulunan profesyonellerin eşsiz tecrübe ve bilgilerinden yararlanarak iş ortaklarımızın da bizimle birlikte gelişmesini ve büyümesini sağlıyoruz.
 
VİZYON
 
Sunduğumuz kreatif çözümler ve inovatif yaklaşımımızla yeni yaşam alanları yaratarak şehir merkezinde en çok tercih edilen gayrimenkul geliştirme şirketi olmayı amaçlıyoruz.

Tel: 0212 277 4727
Fax: 0212 277 4727
Email: info@juma.com.tr
Adres: Emirgan Mahallesi, Hekim Ata Caddesi No:1  Boyacıköy 34667 İstanbul / Sarıyer

Juma Gayrimenkul Projeler Haritası

Juma Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.