|   |  Kahraman Yapı Yatırımları Firması
Kahraman Yapı Yatırımları

Kahraman Yapı Yatırımları

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 1

Kahraman Yapı Yatırımları, konut, ofis ve residence projeleri, Kahraman Yapı Yatırımları hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kahraman Yapı Yatırımları ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kahraman Yapı Yatırımları Hakkında

ZAMAN, MEKAN VE İNSAN ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI
Kahraman Yapı Yatırımları gayrimenkul geliştirme ve inşaat-taahhüt alanında faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur. Temelleri 1975 yılında Kayseri'de atılan Kahraman Yapı Yatırımları bilgi, tecrübe ve deneyimi birleştirerek, alanında uzman kadrosu ile inşaat alanında birçok yeniliklere imza atmıştır. Gelişme vizyonu doğrultusunda yaptığı yatırımlarla sektöründe öncü ve lider konumuna ulaşmıştır.
 
İnşaat sektöründe binlerce metrekareye ulaşan projeleri başarıyla tamamlamıştır. Yola çıkarken benimsediği dinamik ve yenilikçi anlayışı, deneyimle bütünleştirerek elde ettiği başarılarla bugün gelişmesine, yatay ve dikey büyümesine güçlü adımlarla devam etmektedir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan şirket doğaya ve insana saygı, teknolojiden en üst düzeyde faydalanarak insan hayatını kolaylaştırma anlayışını gerçekleştirdiği tüm projelere yansıtmıştır.
 
Kahraman Yapı Yatırımları’nın vizyonunu global bir bakış açısı belirlemektedir. Global ölçekte Yaşanan değişim ve dönüşümü projeleri ile yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Bu çerçevede yaptığı tüm işlerde mimari değerleri ve iş kalitesini benimseyen şirket, projelerinin yasalara uygun, iş kalitesi yüksek, sağlam, güvenli ve kullanabilirliği maksimum seviyede olmasına özen göstermektedir. Sadece görünüme değil, görünmeyen noktaların da yüksek kalite standartlarında olması Kahraman Yapı Yatırımları’nın vazgeçilmez ilkesidir. Ve bu ilke sektöründe güvenilir bir marka olmasının temelidir.
 
VİZYONUMUZ
gücümüzü “gelenek”ten…
 
vizyonumuzu “gelecek”ten aldık!.. 
 
çünkü her yapı, bir temel üstünde yükselir: “geleneksel” olmaktan çok “evrensel” olan bu mimari bilgiyi,  biz, “temeltaşı” olarak aldık; ve “yapı”mızın, bir başka deyişle “firma”mızın,
 
KYY Yapı’nın ilk “temeltaşı”nı, doğruluk ve dürüstlük olarak koyduk. gücümüzü, performansımızı, ve vizyonumuzu, müşterilerimizin hizmetine ve kamuoyunun yararına sunarken, bu “en temel ahlaki ilke”den hareket ettik.

Tel: 0212 615 6667
Fax: 0212 615 6622
Email: info@halicpanorama.com
Adres: Sarıgöl Mah. Ordu Cad No:124/C İstanbul / Gaziosmanpaşa

Kahraman Yapı Yatırımları Projeler Haritası

Kahraman Yapı Yatırımları Projeleri

Kahraman Yapı Yatırımları Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.