|   |  Kamiloğlu Hankur İnşaat Firması
Kamiloğlu Hankur İnşaat

Kamiloğlu Hankur İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Kamiloğlu Hankur İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kamiloğlu Hankur İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kamiloğlu Hankur İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kamiloğlu Hankur İnşaat Hakkında

Firmamız ; 1980 yılından itibaren ``Kamiloğlu Ticaret`` ismiyle ayçekirdeği alım-satımında 2003 yılına kadar faaliyet göstermiştir. 2003 Yılından itibaren ``kamiloğlu Ayçiçeği Tar. Ürn. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.`` Olarak hizmetine devam etmektedir. 2003 yılında son sistem eleme makineleri ile standardizasyonu sağlayacak sistemde çalışmalarına devam etmektedir. 

2013 yılında seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ``insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi`` hedeflemiş bir firmayız.

Kamiloğlu İnşaat bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak  yine vazgeçilmez  ilkelerimiz arasındadır.

Kamiloğlu İnşaat,kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.
Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.  Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

Vizyonumuz ;

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir...

Misyonumuz ;

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir...

Firma Politikamız ;

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır...

Kalite Politikamız ;

Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ,
Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek , sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,
Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek , aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
Yeniliklere açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak , İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak inşaa etmek,
Hayatı daha da yaşanabilir kılmak için insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmaktır...

Tel: 0344 413 2025
Fax: 
Email: 
Adres: Güneşli Mahallesi. Azerbaycan Caddesi. No:8/C Kahramanmaraş / Elbistan

Kamiloğlu Hankur İnşaat Projeler Haritası

Kamiloğlu Hankur İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.