|   |  Kamu İnşaat Firması
Kamu İnşaat

Kamu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kamu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kamu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kamu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kamu İnşaat Hakkında

BİZ KİMİZ ?

Tükçev Menekşe Konutları; Sizin istediğiniz şartlarda, size yakışan hayatı sunuyoruz. Adana Sarıçam da Yeşillikler ve Mavilikler içerisinde Menekşe Konutları projesi 168 daire yapılarak öncelikle olarak üyelerimizin beğenisine sunulacak konutlar hem rahat ve modern bir yaşam için hem de iyi bir yatırım fırsatı olarak hazırlandı. Bulunduğu bölgede çevre emsallerine bakıldığında %50 daha avantajlı fiyatlardan oluşturulan projede yok yok. 

Estetik Mimari projesinin yanısıra Adnan Menderes Baraj Gölüne yakınlığı ve etrafındaki yeşil alan ile huzurun adresi olacak. Proje yalnızca bloklardan oluşmamakta, Havuzuyla Fitness’iyle, Hamam ve Saunasıyla, kamelyaları ve çocuk oyun alanıyla, basketbol sahasıyla, çok amaçlı voleybol-tenis alanıyla, 8000 m2 peyzajıyla lüks yaşam alanları sunuyor. 
Fiyat listelerini incelediğinizde banka kredisi kullanmadan ev sahibi olabileceğiniz proje de taksit ödemeleri Kamu Çalışanlarının bütçelerine uygun ödeme planları hazırlandı. Lüks yaşamı uygun fiyata, faiz, tefe, tüfe artışı olmadan sabit ödeme imkanlarıyla sahip olabilmeleri hedeflendi.

Telefon: 0322 887 0087
Fax: 0322 887 0087
Email: info@kamuinsaat.com.tr
Adres: Kurtuluş Mah. 64017 Sokak No:2 Daire 1 (Yeni Valilik Karş.) Seyhan / Adana

Kamu İnşaat Projeler Haritası

Kamu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.