|   |   |  Kandilli’ye Nef geliyor!

Kandilli’ye Nef geliyor!

İstanbul’un en özel noktalarından biri olan Kandilli’ye, lüks konut segmentine yenilikçi bakış açısı getiren konsepti ile Nef’in yeni projesi geliyor.

Kandilli’ye Nef geliyor!

Birçok markalı konut projesine imza atan Nef, ‘’Luxury Living’’ konsepti ile geliştirdiği lüks segmentteki konut projelerine İstanbul Kandilli’de bir yenisini ekliyor.  Yakın zamanda tüm detayları ile tanıtılması beklenen Nef Kandilli projesinde ön talep toplanıyor…

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Nef Kandilli Luxury Living 1.200 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçiriliyor. Projede 406 adet konut yer alıyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. Lansman öncesi ön talep toplanan projede fiyatlar, ödeme planları ve seçenekleri henüz açıklanmış değil…

Proje dünyaca ünlü mimar Emre Arolat imzası taşıyor.

Nef Kandilli'de açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, hamam, kamelyalar, sosyal tesis, yeşil alan, çocuk oyun alanı, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor.

Projenin Şubat 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

Nef Kandilli Luxury Living Reklam Filmi

 

Yeni Proje Haberleri

Etiketler
Nef Kandilli Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

  • Polat Holding Duna Pearl Projesini Macaristan’da Hayata Geçiriyor
    Polat Holding Duna Pearl Projesini Macaristan’da Hayata Geçiriyor

    Türkiye’nin en köklü ve güvenilir markalarından Polat Holding, gayrimenkul sektöründeki ilk yurt dışı projesini, Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden Macaristan’da hayata geçiriyor. Konut, otel ve mağazalardan oluşan karma bir proje olan Duna Pearl, 60 milyon Euro’luk yatırımla gerçekleştiriliyor.

  • Niziplioğlu Holding turizmde iki otelle Kapadokya’ya çıkarma yapıyor
    Niziplioğlu Holding turizmde iki otelle Kapadokya’ya çıkarma yapıyor

    Niziplioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu, Kapadokya’da iki otel yatırımı için çalışmalara hız verdiklerini kaydetti. Kapadokya’da, görsel olarak simge bir yapı inşa edeceklerini aktaran Niziplioğlu, bölgenin yılda 2.5 milyon turist çekme kapasitesine sahip olduğuna işaret etti.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.