|   |   |  Kandilli’ye Nef geliyor!

Kandilli’ye Nef geliyor!

İstanbul’un en özel noktalarından biri olan Kandilli’ye, lüks konut segmentine yenilikçi bakış açısı getiren konsepti ile Nef’in yeni projesi geliyor.

Kandilli’ye Nef geliyor!

Birçok markalı konut projesine imza atan Nef, ‘’Luxury Living’’ konsepti ile geliştirdiği lüks segmentteki konut projelerine İstanbul Kandilli’de bir yenisini ekliyor.  Yakın zamanda tüm detayları ile tanıtılması beklenen Nef Kandilli projesinde ön talep toplanıyor…

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Nef Kandilli Luxury Living 1.200 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçiriliyor. Projede 406 adet konut yer alıyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. Lansman öncesi ön talep toplanan projede fiyatlar, ödeme planları ve seçenekleri henüz açıklanmış değil…

Proje dünyaca ünlü mimar Emre Arolat imzası taşıyor.

Nef Kandilli'de açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, hamam, kamelyalar, sosyal tesis, yeşil alan, çocuk oyun alanı, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor.

Projenin Şubat 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

Nef Kandilli Luxury Living Reklam Filmi

 

Yeni Proje Haberleri

Etiketler
Nef Kandilli Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Meram'da Aksinne Evleri tanıtıldı
  Meram'da Aksinne Evleri tanıtıldı

  Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi kentsel değişim adına bir projeye daha imza atıyor. Bu noktada belediye öncülüğünde, Aksinne Evleri Projesi Meram’daki dönüşüm alanlarında, halkın uygun fiyat ve taksitlerle konut sahibi olmalarına katkı sağlayacak.

 • Omran İnşaat'tan iki yeni proje!
  Omran İnşaat'tan iki yeni proje!

  Türkiye pazarına büyüme hedefiyle giren Omran İnşaat, ilk büyük konut projesi 'Kasr-ı Âlâ'dan sonra 'Kasr-ı-Derya' ve 'Kasrı-Ahsen' projelerini hayata geçirmek üzere düğmeye bastı. Lüks segment konut üretiminde marka olmayı hedefleyen Omran İnşaat ilk etapta 700 milyon TL'lik yatırım öngörüyor.

 • Avend Beytepe tanıtıldı
  Avend Beytepe tanıtıldı

  “Daha iyi bir yaşam düşünüyorum; Öyleyse Avend Beytepe” sloganı ile yola çıkan Avend Beytepe Projesi, iş, siyaset ve cemiyet dünyasını bir araya getiren organizasyon ile lansmanını gerçekleştirdi.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.