|   | 
Kapital Gayrimenkul

Kapital Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Kapital Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Kapital Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kapital Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kapital Gayrimenkul Hakkında

Kapital Gayrimenkul

 

2000 yılında faaliyetlerine başlayan Kapital Gayrimenkul, kurulduğu ilk günden bu yana kendine has felsefesi ve kaliteli iş anlayışıyla 100.000 m2’den fazla ofis alanı ve iş merkezi inşa etmiştir.

 

İstanbul’un gözde iş yaşamı noktalarında nitelikli projeler geliştiren Kapital Gayrimenkul, bölgenin istek ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek müşteri memnuniyetini ön plana alan işleriyle nitelikli yatırımcılar için projeler üretiyor.

 

Her projesinde kaliteyi ve çevre bilincini ön planda tutan Kapital Gayrimenkul, yatırımcılarına en iyi hizmet düsturuyla sunduğu projelerini verdiği sözlere uygun olarak tamamlayarak güvenilirliğini kanıtlamıştır.

 

Günümüzün gerektirdiği hızlı değişime en iyi şekilde ayak uydurarak hem inşaat sırasında, hem de inşaat sonrasında en son teknolojik sistemleri kullanarak her zaman daha iyisini hedefliyor.

Tel: 0212 330 0151

Fax: 0212 330 0151

Email: info@kapitalgy.com.tr

Adres: Uso Center Kat 15 Maslak İstanbul / Sarıyer

Kapital Gayrimenkul Projeler Haritası

Kapital Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer