|   |  Kar İnşaat Firması
Kar İnşaat

Kar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1950

  • Proje Sayısı : 2

Kar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kar İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

1950 yılında Mehmet Ali Karcıoğlu ile İzmir’de inşaat sektörüne giriş yapan Karcıoğlu Ailesi, 1970 yılında Yük. Mim. Müh.  Mustafa Emre Karcıoğlu ile istikrarlı büyümesine devam etmiş,  oğul Başar Karcıoğlu'nun eğitimini tamamlayıp aile şirketine dahil olması ile de gücüne güç katmıştır.  
 
Ege bölgesindeki inşaat sektörüne yeni ve dinamik bir soluk getiren ve ana sektörü inşaat olan Karcıoğlu Grup, inandığı projeleri yaşayarak hayata geçirmekte,  insana ve çevreye duyduğu saygıyla; müşterilerinin, tedarikçilerinin ve toplumun güvenini kazanmaktadır.
 
İnşaat - taahhüt, sanayi, otel işletmeciliği ve kültür sanat gibi farklı sektörlerde yaptığı yatırımlarla büyümesini sürdürürken; Kar İnşaat ile inandığı projeleri gerçekleştirmekte, kaliteyi, konforu ve yüksek teknolojiyi, seçkin bir yaşam konseptiyle birleştirerek, her yeni projede, İzmir’in ruhuna uygun yapılar tasarlamaktadır. 

Genel Müdür'ün Mesajı
 
Fark yaratarak fark edilebilmek, farklı olmayı sürdürebilmek...
 
1950’li yıllarda İzmir inşaat sektörüne nitelikli işlerle giriş yapmış, başarılı bir babanın mirasından bugünlere gelen Kar İnşaat’ın yenilikçi hikayesine hoş geldiniz...
 
Kuruluşumuzdan bu yana İzmirlilere nefes alan yaşam alanları sunmaya, kentin stresini, karmaşasını taşımayan, ses ve görüntü kirliliğinin etkilerinden uzak, fonksiyonel ve sıradışı projeler tasarlamaya özen gösteriyoruz.
 
Şirketimizin temellerinin atıldığı zamanlardan bu yana, inandığımız projeleri yaşayarak gerçekleştiriyor, insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, dünü, ve bugünü gelecekle buluşturmaya gayret ediyoruz.
 
Her şeyin büyük bir hızla değiştiği ve geliştiği bugünlerde, sürekli ilerleyen teknolojinin yanında yer almak, “olmazsa olmaz” dediğimiz Kar İnşaat kalitesi ve standartlarını korumak, ayrıcalıklı projeler üretmek geçmişte olduğu kadar gelecekteki de en önemli hedeflerimizden biri olacaktır.
 
Saygılarımızla,
Mehmet Başar Karcıoğlu

Tel: 0232 465 1212
Fax: 0232 465 1500
Email: info@karinsaat.com.tr
Adres: Cumhuriyet Bulvarı No: 298/11 Alsancak İzmir / Konut

Kar İnşaat Projeler Haritası

Kar İnşaat Projeleri

Kar İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.