|   | 
Kar Yapı - Kulhan İnşaat

Kar Yapı - Kulhan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kar Yapı - Kulhan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kar Yapı - Kulhan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kar Yapı - Kulhan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kar Yapı - Kulhan İnşaat Hakkında

Kar Yapı Grup İnşaat
Kar – Yapı Grup İnşaat olarak 1973 yılında beri inşaat sektörünün içersinde yer almaktayız. Kurucusu Kerim KARAMAN olup çağlayan elektrik, karaman petrol ve inşaat (opet akaryakıt bayiliği ), gün yapı inşaat olarak yıllardır sektörün içinde aile şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Konut sektöründe Trabzon çeşitli bölgelerinde 25 yıldır önce kalite diyerek emin adımlarla birçok projeye imza atmış bulunmaktayız.

Kulhan İnşaat
Yaklaşık 8 yıldır taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Kulhan İnşaat, tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Kulhan İnşaat, şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmektedir. Kulhan İnşaat konut projelerini tasarlarken; yenilikçi mimari malzemeleri takip ederek ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima genç kalan tasarımlar üretmektedir. Kulhan İnşaat; tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda fark oluşturur.

Tel: 0216 482 7575
Fax: 
Email: info@greenliferesidence.com
Adres: Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulvarı. Petek Sk. No: 12/2 Kurtköy 

Kar Yapı - Kulhan İnşaat Projeler Haritası

Kar Yapı - Kulhan İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer