|   |  Kar Yapı Firması
Kar Yapı

Kar Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1969

  • Proje Sayısı : 1

Kar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kar Yapı Hakkında

Kar Group

Grubumuz, 1969 yılında nakliyecilik işi ile İstanbul Pendik'te başladı ve taş ocağı işletmeciliği ile madencilik sektörüne girişinin temellerini 1973 yılında attı.
Marmara Bölgesinde Madencilik faaliyetlerimizi geliştirerek sürdürmeye devam ettik. Kendi ürettiğimiz ürün çeşitlerimizi arttırmak amacı ile AGREGA, KİREÇ, HAZIR BETON, ASFALT, PREFABRİK BETON ELEMANLARI, YAPI KİMYASALLARI üretimlerini gerçekleştirdik. Ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize taşıyabilmek için güçlü LOJİSTİK filomuzu oluşturduk. 2010 tarihi itibari ile İNŞAAT DEMİRİ satışına başladık.
Üretimini yapmış olduğumuz ürün ve hizmetlerin gerçekleştirilmesinde kullandığımız bütün tesisler, makinalar, araçlar ve gayrimenkuller grubumuzun öz varlığı olup TAŞERON hizmeti almamaktayız.

Kar Yapı

Biliyoruz, herkesin hayattan bir beklentisi var. Bizimse bu beklentilere cevap verecek özel bir sırrımız. Tasarımlarımızı yaparken, projelerimizi inşa ederken kendimizi sizin yerinize koyarak önce değişim, sonra yenilik yaratmak. Çünkü o beklentilere cevap vermek, hayalleri gerçeğe dönüştürmek ancak yaşama değer katacak yeniliklerle mümkündür. Ama öylesine yeniliklerle değil. Çizgisi, konsepti ve mimarisiyle yapıya yepyeni bir soluk getirecek yeniliklerle... 

Kar Yapı olarak biz, inşa ettiğimiz projelere sadece bir taş yığını ve beton kütlesi gözüyle bakmıyoruz. Bizim amacımız sadece demir, tuğla ve çimentonun bir araya getirildiği mekanlar inşa etmekten çok daha ötesi. Bizim amacımız malzemesi huzur, mutluluk ve keyif olan yaşamlar tasarlayıp düşleri gerçekleştirmek…

Telefon: 0262 751 2323
Fax: 0262 751 1052
Email: info@karyapi.biz.tr
Adres: Pelitliköyü Merkez Mahallesi Beynova Sokak No: 20 Gebze / Kocaeli

Kar Yapı Projeler Haritası

Kar Yapı Projeleri

Kar Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.