|   | 
Karaca İnşaat

Karaca İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Karaca İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Karaca İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karaca İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karaca İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanları için kaliteli ve güvenilir hizmet sunan inşaat sektöründe kalite, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, rahat ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan KARACA İnşaat yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluştur.
Çevreye duyarlı, teknolojiyi kullanan, lüks ve ulaşılabilir kaliteli yapıyı ilke edinmiş, yatırımcılara katma değer sağlayacak güven ile inşa edilmiş Karaca inşaat uzun yıllardan bu günlere sektöre katkı sağlayan bir kuruluş olmuştur.
Karaca İnşaat ihtiyacınız dahilinde Projelendirmeden başlayarak, teslimden sonra da devam eden, sürecin her aşamasında yüksek kalite anlayışını benimseyen, Kaliteli yapılar, konut ve Ofis projeleri geliştiren projelere odaklanmıştır.
Karaca İnşaat kaliteyi ayrıntıda arayan, Teknolojik çözümleri müşterilerine en üst seviyede sunan Mutlu ve Huzur Dolu Yaşam Alanları yaratmaya, yeni projeler üretmeye devam edecektir.
 
Misyonumuz & Vizyonumuz
 
Misyon
Uluslararası kalite standartları ile sürdürülebilir ve estetik. Son teknolojik donanımlar ile yenilikçi, güvenli yapılar oluşturarak topluma ve çevreye değerler katmak.
Güvenli, yaşamaktan keyif alınacak, Kalite ve Teknolojiyi sürdürülebilir, yenilikleri sunan yapılar inşa etmek, Çevreye önem veren Değerli yapılar oluşturmak.

Vizyon
Marka değerini en üst seviyede bilinir ve tercih edilebilir kılmak, Gelişen teknolojiyi Yapılara Her dönemde Uyarlamak.
 
Kalite Politikamız
 
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, zamanında söz verdiği gibi gerçekleştirmek, Kaliteyi, ulaşılabilir rakamlarla müşterilerine sunarak karşılamak.
Tüm Çalışanlara vereceği eğitimlerle , Sürekli gelişmelerini sağlamak, İş güvenliği bilincini yerleştirmek, Çalışanlarının ve yapıların sağlıklı inşa edilmesi ve Çevreye duyarlı yapıları oluşturmayı amaçlamak.
Bu amaç doğrultusunda, Karaca inşaat olarak her alanda gelişmeleri takip etmek, müşteri istek ve görüşlerini esas alarak, tüm faaliyetlerimizi kalite değerlerimize uygun yapmak, Teknolojiyi sektörümüzde takip ederek müşterilerimizle buluşturmak, Sektörümüzde lider bir firma olmak.
 
Uzman Teknik Ekibimiz
 
Proje ve Şantiye konusunda Deneyimli ve Uzman kodrumuzu Karaca İnşaat hassas ve titiz bir şekilde oluşturmuştur.
Hızlı, Kaliteli ve Teknolojiyi takip eden ekibimiz tüm projelerimize hayat verirken en güçlü yanımızı oluşturmuştur.

Tel: 0232 252 4176
Fax: 
Email: bilgi@karacainsaat.net
Adres: Akçay Caddesi No: 278/3-1 (Havalanı Yolu Üzeri, Mercanlar Shell Benzin İstasyon Yanı Amassİzmir Residence ) İzmir / Gaziemir 

Karaca İnşaat Projeler Haritası

Karaca İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer