|   | 
Karacanlar İnşaat

Karacanlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 2

Karacanlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Karacanlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karacanlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karacanlar İnşaat Hakkında

2001 yılında inşaat alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bugüne kadar yüzlerce konut üretimine imza atarak, Çanakkale'nin konut ihtiyacını karşılamada önemli bir rol üstlendik.
 
Tarihiyle, doğasıyla ve deniziyle oldukça önemli bir yere sahip Çanakkale ilimizde, KARACANLAR İNŞAAT olarak sektördeki tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyoruz.
 
"Gelecek" fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri yüksek, nitelikli konut projeleriyle, siz değerli müşterilerimize daima en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize model yaşam alanları sunmanın gayreti içinde yürütüyoruz.
 
Bir Başarı Öyküsü
 
Farklı ve modern bir konseptte oluşturduğu yaşam alanlarıyla KARACANLAR İNŞAAT, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir.
 
Farkımız
 
KARACANLAR İNŞAAT kuruluşundan bugüne kadar üretmiş olduğu tüm projelerde müşterisine kazandırmanın gururuyla sizlere en iyisini, en hesaplı şekilde sunmaya devam edecektir.
 
Şehrimize Yeni Bir Kimlik, Yeni Bir Silüet
 
Çanakkale'de Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmekle beraber , mimarî özgünlük yönünden de ilklere imza atan KARACANLAR İNŞAAT, Şehr-i Manzara projesiyle Çanakkale'ye yeni bir çehre kazandırıyor...

Tel: 0286 212 0029
Fax: 
Email: bilgi@karacanlarinsaat.com
Adres: Demircioğlu Caddesi. No:52 Kat:1 Çanakkale

Karacanlar İnşaat Projeler Haritası

Karacanlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer